Poskytujeme odborné a servisní služby domácnostem a firmám, využívající vlastní instalovanou FVE elektrárnu a další zařízení. Pomůžeme optimalizovat Vaší FVE elektrárnu k plnému výkonu a připojit další zařízení, včetně „chytré domácnosti“ a napojení na internet. 

OPTIMALIZACE

Optimalizace Vašeho zařízení, včetně možnosti zapojení nepřetržitého dohledu on-line s možností bezpečné a okamžité regulace.

PRODUKTY

Přehled našich produktů, který se průběžně mění a doplňuje o nové možnosti dohledu a údržby zařízení Vaší FVE elektrárny.

SERVIS

V případě jakéhokoliv problému se systémem, nebo vaší FVE elektrárny, jsme připraveni pro výměny kolektorů, opravy izolací, spojů apod.

ROZŠÍŘENÍ

Vaši FVE elektrárnu jsme schopni rozšířit o další zařízení, která povedou k lepší využitelnosti a maximalizaci Vaší FVE elektrárny.

Optimalizujeme Vaši elektrárnu pro lepší výkon.
Kontaktujte nás na tel.: 777 11 22 88

ŘEŠENÍ NA MÍRU

ZKUŠENOSTI V OBORU

VLASTNÍ KNOW-HOW

Využijte naše řešení a zkušenosti z oboru. Po správné instalaci a nastavení maximálně využijete přebytky energie z vaší FVE elektrárny. Existuje řada způsobů, jak optimalizovat spínání domácích spotřebičů, aby využívaly právě generovanou elektřinu z FVE elektrárny.

ODBORNÝ SERVIS

 

Máte-li jakýkoliv problém s Vaším systémem, obraťte se na nás. Provádíme opravy a výměny kolektorů, opravu izolací, utěsnění spojů, natlakování a napuštění systému a další služby.

SOLARMAXX.cz, Nákladní 4, 746 01 Opava, Tel.: 777 11 22 88, E-mail: obchod@solarmaxx.cz