POHODLNÉ A PŘEHLEDNÉ ŘEŠENÍ PRO DOHLED VAŠÍ FVE ELEKTRÁRNY

SOLARMAXX je jednoduché dohledové centrum založené primárně na platformě Raspberry PI, díky kterému získáte aktuální přehled o stavu výkonu vaší FVE elektrárny, kde můžete predikovat díky sluneční předpovědi až 48 hodin dopředu výrobu a plánovat její maximální využití. 

 

Zároveň můžete zapínat a vypínat téměř jakékoliv zařízení dálkově (např. tepelné čerpadlo, bojlery klimatizace a jiná zařízení) a ovládat tak připojená zařízení z vašeho mobilu, tabletu či displeje.

 

Kdekoliv na světě získáte přístup a přehled o výkonu a přetoku vaší FVE elektrárny do distribuční sítě.

SOLARMAXX  snadno samoinstalací připojíte ke střídači a připevníte kdekoliv na stěnu.  O vše ostatní se postará náš team dálkové podpory, který předpřipravenou instalaci „usadí“ na vaše zařízení.

 

Pak již můžete sledovat aktuální data kdykoliv z pohodlí vašeho domova.

 

I nás postihuje nedostatek vstupních komponent a tak jsme připravili pro vás několik možností HW sestav. SOLARMAXX jsou ve variantě SOLARMAXX 7″ LITE, SOLARMAXX 8″ PROFI ARGON, případně varianta P400 či NAS pro mobilní telefon, tablet a PC. 

 

Samostatnou skupinu tvoří také produkty SOLARMAXX FIBARO s IP převodníkem 485.

 

Pomocí protokolu MQTT jsme připraveni náš SOLARMAXX – solární display spojit s většinou chytrých domácností a zvětšit jejich využití.

 

Individuálně jsme také připraveni zapojit řízení a automatizaci nebo vyrobit celé řešení na zakázku.  

Pro SOLARMAXX poskytujeme technickou podporu a servis pro případné další rozšíření Vaší fotovoltaické elektrárny. Software jsme schopni dálkově upravit a nastavit dle Vašich požadavků. V případě jakéhokoliv dotazu, nás neváhejte kontaktovat.

SOLARMAXX.cz, Nákladní 4, 746 01 Opava, Tel.: 777 11 22 88, E-mail: info@solarmaxx.cz